dyskografia studio o mnie blog kontakt wyślij pliki
Zorak
Świadomość (CD) (2013)
miks

Solowy album Zoraka, członka grup Tabasko, Soundbasters i NTK. Raper i utytułowany beatboxer. Więcej info o Zoraku tutaj.

Album wyprodukowany jest w całości przez holenderską ekipę Killing Skills (albumy Tabasko “O.S.T.R.”, O.S.T.R. & Hades “HAOS”) oraz przez O.S.T.R.

Tak o płycie mówi sam autor: “Ten album to tak naprawdę ponad 10 lat pracy , nie tylko mojej.  Przez całe życie nagrałem mnóstwo kawałków, których prawie nikt nie słyszał, nie chciałem żeby ktoś je sprawdzał , nie były po prostu gotowe . Przy pracy nad płytą Tabasko nauczyłem się jak podchodzić do tworzenia muzyki. ”Świadomość” to podsumowanie tych wszystkich lat. Nie jest to tylko moja płyta , bardzo dużo pomogli mi przy niej O.S.T.R. i chłopaki z Killing Skills. Żeby stworzyć najlepsze utwory robiłem wszystko co w mojej mocy … następnie razem z Ostrym i Tytusem wybraliśmy 11 z ponad 50 tracków, które nagrałem w Amsterdamie . Te 11 tracków to właśnie moja “Świadomość”. Wydaję mi się, że to dopiero początek mojej przygody z muzyką. Nie zamierzam z tej drogi zawracać”.